24 godziny na dobę - lipiec

0 komentarze
Program jednego dnia (24 godziny)
Program jednego dnia (ang. one day at a time, dosł. jeden dzień naraz), zwany też „Oazą spokoju”, polega na skupieniu uwagi na aktualnych problemach i zdarzeniach, mający na celu ochronę przed użalaniem się i rozpamiętywaniem przeszłości albo uciekaniem w nierealistyczne marzenia o przyszłości. Jest on realizowany przez ludzi uzależnionych nie tylko od alkoholu, ale też od innych substancji psychoaktywnych. Alkoholik nie jest w stanie zagwarantować, że utrzyma abstynencję do końca życia, ale jeden dzień, 24 godziny – tak. I tylko tyle niepijący alkoholicy wymagają od samych siebie.
 
 
Program na 24 godziny („Oaza spokoju”) skupia się na chwili obecnej, kolejne jego punkty rozpoczynają się od słów „Właśnie dzisiaj chcę…”. Alkoholik wyraża wolę bycia szczęśliwym, dostosowania się do otoczenia i do innych ludzi, rozwijania swojego umysłu i woli, działania według ustalonego planu, odprężenia się i rozwijania pozytywnego nastawienia.


24 godziny na dobę
Praca zbiorowa, jest to poradnik duchowy, z którego bogactwa myśli i doświadczeń korzysta od lat wiele powracających do zdrowia osób. Pomoże Ci odkryć siłę modlitwy i stworzyć solidny fundament życia duchowego i osobistego. Poradnik jest zbiorem myśli przewodnich i medytacji dla wszystkich, którzy każdy dzień, każde "dzisiaj" pragną rozpocząć lub zakończyć chwilą refleksji.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


0 komentarze:

Home